TOP 7 najlepšie hotely v Ras Al Khaimah

Dovolenková destinácia Ras Al Khaimah je známa pre milovníkov Spojených arabských emirátov. Ide o najsevernejší emirát Ras Al Khaimah, ktorý má rovnaké hlavné mesto a od Dubaja je vzdialený menej ako sto kilometrov. Tento emirát je ešte stále nie veľmi poškvrnený turizmom, takže si užijete dovolenku na nádherných, nepreplnených plážach. Vyberte si ubytovanie v jednom z týchto luxusných a vysoko hodnotených hoteloch.

  1. Waldorf Astoria Ras Al Khaimah ***** – hodnotenie 9,8

Na prvom mieste je zaslúžene v našom výbere šesťhviezdičkový luxusný hotel s viac ako tristo izbami a s 350 metrov dlhou súkromnou plážou. Hotel má vlastné wellness centrum pre hostí, sú tu dva vonkajšie bazény a fitness centrum. Hostia si môžu vychutnať aj skvelú akciu „showcooking“, kde sa im pred očami budú pripravovať jedlá.

  1. Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa (beach) ***** – hodnotenie 9,1

Druhý v poradí je hotel zo slávneho reťazca Hilton zasadený do krásnej záhrady. Pre deti je tu ihrisko a detská herňa. Počas dňa je zabezpečený aj animačný program. Hostia sa zabavia outdoorovými aktivitami či zacvičia vo fitness centre. Pláž je súkromná a je tu veľká ponuka vodných športov. Za príplatok je možný all inclusive program.

  1. DoubleTree by Hilton Hotel Resort & Spa Marjan Island ***** – hodnotenie 9

Takmer päťsto izieb ponúka päťhviezdičkový hotel Double Tree Marjan Island situovaný priamo na pláži so servisom pre hostí. Stravovanie môže byť až do all inclusive a v hoteli sú podávané aj alkoholické nápoje. V objekte je päť bazénov s nastaviteľnou teplotou, dva sú určené pre deti a k dispozícii je aj fitness centrum.

  1. The Cove Rotana Resort ***** – hodnotenie 9

Tento rozľahlý rezort na kopcovitom povrchu a vlastnej pláži ponúka ubytovanie v štyroch typoch izieb. Pre hostí sú tu dva bazény so servisom. V objekte je aj obchod so suvenírmi pre komfort. Stravovanie prebieha v šiestich reštauráciách, raňajky sa podávajú formou bufetu a all inclusive je možné dokúpiť.

  1. Rixos Bab Al Bahr ***** – hodnotenie 9

Nasledujúci je rozľahlý hotel so 655 izbami je vybudovaný na umelom ostrove s panenskou súkromnou plážou. Stravovanie je formou bufetového all inclusive s alkoholickými nápojmi a hostia sa v hoteli zabavia športovými aktivitami, môžu využiť posilňovňu a večer sa zabaviť na diskotéke. Pre deti sú tu kluby rozdelené podľa veku.

  1. DoubleTree by Hilton Hotel Ras Al Khaimah **** – hodnotenie 8,8

Nemôžeme vynechať hotel siete Doubletree by Hilton vybudovaný na 650 metrov dlhej pláži, ktorý je obklopený nákupným centrom. Hostia majú v cene pobytu bufetovú polpenziu, no môžu si dokúpiť all inclusive. Jedlo sa podáva v 14 reštauráciách. Pre deti je tu detské ihrisko, pre dospelých spa centrum.

  1. Al Hamra Residence (ex Al Hamra Palace Beach Resort) ***** – hodnotenie 8,8

A siedmy v poradí je obrovský hotel na pláži so servisom v cene, kde je pre hostí zabezpečený animačný program a pre deti je k dispozícii ihrisko, miniklub i detský bazén. Program all inclusive je formou bufetu a zahŕňa i alkoholické nápoje. V spoločných priestoroch je WiFi zdarma. V objekte sú tri vonkajšie bazény so servisom.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.