TOP 7 najlepšie hotely vhodné pre deti v Turecku

Rodinné dovolenky sú skvelou možnosťou ako stráviť kvalitný čas so svojimi najbližšími a užiť si more a oddych. Turecko je krajinou mnohých tvárí a nádhernými destináciami. Okrem krásnych pláží je tu veľká možnosť kultúrneho vyžitia, turecká kuchyňa si vás získa a skvelé je, že mnohé hotely sú prispôsobené aj deťom. Práve na tie sme sa zamerali a vybrali sedem rezortov ideálnych pre deti. V ktorom strávite tohtoročnú dovolenku?

  1. Voyage Sorgun Select ***** – hodnotenie 10

S najvyšším možným hodnotením a s piatimi hviezdičkami vám predstavujeme hotel Voyage Sorgun Select v oblasti Side, kde sa deti zabavia v dvoch detských bazénoch so šmykľavkami a môžu sa zapojiť do pravidelných animačných programov. K dispozícii je aj ihrisko a detský kútik. Stravovanie v hoteli je formou ultra all inclusive.

  1. Gloria Serenity Resort ***** – hodnotenie 10

Druhý hotel v hodnotení a počte hviezdičiek nezaostáva! Je situovaný v oblasti Belek priamo na pláži, kde majú deti ihriská a samostatný detský bazén. Frekvenciu stravovania si môžu hostia zvoliť formou polpenzie alebo all inclusive. Servis je zdarma na pláži i pri bazéne.

  1. Regnum Carya Golf & Spa Resort ***** – hodnotenie 9,9

Nasledujúci hotel je postavený v oblasti Belek a od pláže je vzdialený menej ako dvesto metrov cez lokálnu cestu. Je tu vnútorný aj vonkajší bazén a o zábavu sa stará animačný tím. Deti majú v areáli ihrisko, ale aj miniklub s programom. Stravovanie je formou all inclusive.

  1. Maxx Royal Belek Golf & Spa ***** – hodnotenie 9,9

Aj ďalší hotel je v okolí mesta Belek, ponúka ubytovanie vo viac ako päťsto izbách a pre deti je ideálny, pretože v areáli je aj aquapark s trinástimi tobogánmi. Minikluby sú rozdelené podľa veku, okrem toho je tu ihrisko a animačný program. Stravovanie je formou ultra all inclusive.

  1. Ramada Plaza Hotel ***** – hodnotenie 9,7

Luxusný päťhviezdičkový Ramada Plaza Hotel je v obľúbenej oblasti Antalya priamo na pláži a v centre mesta. Počas celého dňa sa o program starajú animátori, deti tu majú aj ihrisko či detský kútik. Frekvenciu stravovania si hostia môžu zvoliť od raňajok až po all inclusive.

  1. Cornelia De Luxe Resort ***** – hodnotenie 9,6

Tento rezort je v oblasti Belek len tri kilometre od centra mesta. Pláž je hneď pri hoteli, kde je servis zdarma. Pre deti je tu detský kútik a animačný program pre všetky vekové kategórie. Dospelí môžu využiť fitness centrum. WiFi pripojenie je v objekte bez poplatku a stravovanie je formou all inclusive.

  1. Royal Holiday Palace ***** – hodnotenie 9,5

Vo viac ako 600 izbách sa môžete ubytovať v hoteli Royal Holiday Palace na Tureckej riviére, priamo na pláži. Tento hotel je postavený pre deti! Je tu aquapark, lunapark, niekoľko detských bazénov so šmýkačkami a multifunkčné ihrisko. Stravovanie je formou ultra all inclusive.

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.