Vstúpte do atmosféry inej éry bez toho, aby ste sa museli vzdať luxusu

Túto možnosť vám ponúka jedna z najviac exotických krajín, ktoré sú svojou silou a krásou pre mnohých turistov stále veľkým lákadlom. Sláva starého sveta a moderný pôvab sa spojili a podpísali pod vznik Egypta.

Krajina, v ktorej môžete relaxovať v tých najlepších 5 hviezdičkových hoteloch, a pritom preskúmať extravagantné vrcholy najznámejších stavieb sveta. Vydajte sa s nami na prehliadku nevšedných zážitkov a možností, ktoré zažijete len v tejto exotickej časti sveta. Nazbierate tak inšpiráciu na plánovanie letnej dovolenky v najbližšej sezóne.

Najlepší cestovný itinerár

Hodvábne piesky saharskej púšte sa rozprestierajú tak ďaleko, ako vaše oko dovidí. Niekto by mohol povedať, že je to ako obrovské piesočnaté more, ktoré vás v prvých momentoch svojou krásou doslova pohltí. Rieka Níl je stále živo svieža a slnečnému Egyptu poskytuje úrodnú pôdu. Pyramídy v Gíze a starobylé pamiatky nezabudnuteľných civilizácií tu čakajú na vaše uznanie.

Miesto, kde sa stretli najstaršie civilizácie

Tie najzaujímavejšie oblasti Egypta sa vám však neodkryjú hneď a na prvý pohľad. Známe Údolie kráľov, kolosálne hrobky faraónov a najznámejšie pamiatky sú bezkonkurenčným dedičstvom, ktoré tu zanechali prvé civilizácie a čakajú na vaše zvedavé pohľady. A kto by sa nechcel za spoznávaním takýchto dobrodružstiev a 3000 rokov starej histórie vybrať? S dobrým cestovným poistením a dostatočným prísunom tekutín to bude naozaj jednoduché.

Preskúmajte nádherné chrámy, ktoré lemujú brehy Nílu. Pyramídy vyzerajú pri západe slnka, ako tie najvzácnejšie drahokamy, ktorých krásu si najviac vychutnáte z pohľadu ťavieho chrbta.

Dôvodov na letnú dovolenku je naozaj veľa. Jedným z najčastejších je aj fakt, že pociťujete potrebu spoznať exotiku inej krajiny. Egypt je na tieto účely priam stvorený a vy sa môžete súčasťou všetkého, čím disponuje stať naozaj veľmi rýchlo.

Foto: pixabay.com

INVIA.SK - najväčší výber zájazdov »

Nájdite si svoju vysnívanú dovolenku. Ponuky od viac ako 300 cestoviek zo Slovenska, Česka a Rakúska. Garancia najnižšej ceny!

Comments are closed.